Оплата і доставка

 

Оплатити замовлення можна:

• Найбільш поширений спосіб оплати ваших замовлень — це післяплата. При виборі такої оплати, Вам не потрібно вносити будь-які передоплати. В незалежності кур'єром або у відділенні, Ви оплачуєте, тільки після огляду і перевірки відповідності комплектації, робите повну оплату вашого замовлення.

При замовленні від 3000 грн, необхідно внести передоплату у розмірі 10% від вартості замовлення

• Другий спосіб оплати — це переказ всієї суми за замовлення на банківську карту. Вибравши такий варіант оплати, Ви вносите повну суму на замовлення.

• Також при необхідності, оплату можливо здійснити за безготівковим розрахунком, готівкою — якщо робите вивезення замовлення самостійно зі складу, є варіант передати водієм. 

 

Доставка по всій території України

Доставка здійснюється завдяки співпраці з кращими службами доставки по території України: Укрпошта, Нова Пошта, Делівері, Ін-Тайм. Завдяки оперативності, протягом декількох днів ваше замовлення буде доставлене в будь-який регіон нашої країни. Від себе, ми зробимо все можливе, щоб Ви отримали своє замовлення як можна швидше.

Кожне замовлення упаковується в фірмові мішки або ящики з логотипом, запечатуються за допомогою фірмового скотчу. На складах перевізників, не забувайте перевіряти цілісність упаковки вашого замовлення. Ми переживаємо, щоб кожне замовлення доїхало до свого покупця в цілісності й схоронності. До кожного замовлення додається накладна, по якій Ви можете звірити кількість і наявність товару, що замовляється.

На жаль, на даний момент відправка замовлень в Донецьку та Луганську області, відбувається тільки частково. Приносимо свої вибачення.

Ще є варіант забрати своє замовлення самостійно з нашого складу, адреса: Україна, м.Хмельницький, вул.Львівська шосе або зробити замовлення на доставку окремим вантажоперевізником в будь-яке велике місто: Харків, Одесу, Київ і т.д.

Якщо обрана вами служба перевезень надає послугу кур'єрської доставки, ми від себе можемо відправити за вашим побажанням. Це дуже зручний формат сервісу, вам не потрібно відвідувати відділення за отриманням посилки, кур'єр доставить вам у вказане місце, попередньо зателефонувавши з вами. Дана послуга платна.

 

Час здійснення доставки

 

Служба доставки

Час роботи

Нова Пошта

Все дні крім:

неділі

 

Делівері

Ін-Тайм

Всі дні крім:

неділі

Укрпошта

Всі дні крім:

неділі і понеділка

 

У святкові дні доставка не здійснюється.

 

Інформація про замовлення

Як тільки Ви зробили замовлення, де вказано ваш номер телефону, з вами зв'яжеться один з наших співробітників для підтвердження і перевірки деталей замовлення. На наступний день після відправки замовлень вам буде висланий Номер ТТН (Товарно-транспортна накладна). Ви можете відстежувати доставку своїх замовлень на сайтах служб доставки:

• Укрпошта

• Ін-Тайм

• Делівері

• Нова Пошта